Jak odstraňovat kosmetické vady

Jak odstraňovat kosmetické vady

Jak odstraňovat kosmetické vady

 

JAK ODSTRAŇOVAT KOSMETICKÉ VADY

Jak odstraňovat kosmetické vady

Kosmetické vady

Získejte krásnou pokožku a pleť pomocí přírodních prostředků. Objevte účinné metody a tipy, jak bojovat proti vráskám, tmavým kruhům pod očima a dalším nedokonalostem. Využijte výhody červené řepy, pšeničných klíčků a dalších přírodních ingrediencí pro krásu a zdraví pokožky. Získejte trvalý úbytek váhy s přirozenými prostředky a vyrovnaným životním stylem. Jak odstraňovat kosmetické vady.

 

Malý rádce pro krásu

Kolik podivuhodných nádherných krášlících prostředků dnes máme a jaké nepřeberné množství nabídek a pojednání o kráse se nám všude podbízí. Taková krása je však pouze povrchní a většinou prvním omytím zmizí. Skutečnou přirozenou krásu poskytuje pouze vnitřně zdravý organizmus spolu se zdravým duchem, který staví naše tělo a který oživuje v něm probíhající procesy. Krása musí vyrůstat zevnitř našeho těla.

Navzdory stárnutí zůstaneme mladí, když zůstane mladý náš duch a naše srdce. Pečovat o vnitřní krásu je mnohem důležitější, než o její vnější pomíjivou stránku. Jen ty ženy jsou považovány za skutečně krásné, jejichž oči mají zdravý lesk svědčící o vnitřním zdraví. Vnitřní zdraví a krásu docílíme jen dostatkem rostlinné stravy bohaté na vitaminy a další látky nezbytné pro správnou funkci našeho organismu. Jak odstraňovat kosmetické vady

 

Jak můžeme účinně bojovat proti předčasným vráskám na naší pokožce?

Předčasné vrásky zapříčiňuje velmi často nedostatek vitaminu A v těle. Vitamin A je obsažen především v zelí, špenátu, mangoldu, karotce, růžičkové kapustě a v datlích.

Každé ráno sníme jednu jemně nastrouhanou čerstvou mrkev smíchanou se třemi polévkovými lžícemi pšeničných klíčků, které poskytuji ideální doplněk a obsahují také provitamin A.

více v článku:
Jak můžeme účinně bojovat proti předčasným vráskám na naší pokožce?

 

Jak docílíme krásných, jasných očí?

Vitamin A nazýváme také vitaminem krásy a je proto nutný i pro dosažení zdravého zraku. Pravidelně si připravujeme směs jemně nastrouhané půlky celerové bulvy, jedné karotky a dvou polévkových lžic pšeničných klíčků.

více v článku:
Jak vitamin A přispívá ke krásným, jasným očím

 

Jak docílíme pěkné, jemné a zdravé pleti?

Připravujeme si směs jemně strouhané jedné zelené okurky i se slupkou, trochu čerstvého květáku a póru. Vlivem vysokého obsahu vitaminu A a kyseliny křemičité, které tato zelenina obsahuje, bude vaše pokožka růžovější a hezčí. K ochucení můžete přidat trochu olivového oleje nebo oleje z pšeničných klíčků a trochu mořské soli. Jak odstraňovat kosmetické vady

více v článku:
Jemná a zdravá pleť: Přírodní cesta ke kráse

 

Kvalitní šnekové odšťavňovače

Jak odstraňovat kosmetické vady

Jak odstranit tmavé kruhy pod očima?

Kruhy pod očima bývají jednak z nedostatku zdravého spánku, Ale velmi často jsou také známkou překyselení krve. Pro zlepšení struktury krve jezte denně alespoň jedno jablko a jednu karotku. Nejlépe chutnají jemně nastrouhané a vhodně doplněné asi dvěma lžícemi pšeničných klíčků a lžící šípkové marmelády.

více v článku:
Tmavé kruhy pod očima: Přirozené způsoby, jak je odstranit

 

Jak bojovat proti vrásčité a povadlé pokožce?

Nastrouhanou okurku smícháme se dvěma lžícemi stejnoměrně ušlehaného sněhu z bílku. Tato hmota se rovnoměrně nanese na vrásčitou pokožku a nechá působit asi 20 minut.

více v článku:
Přirozené způsoby, jak bojovat proti vrásčité a povadlé pokožce

 

Jak odstranit pihy?

Polovinu okurky nastrouháme na struhadle a dobře promícháme s nastrouhanou citrónovou kůrou ze dvou až tří citrónů. Po nanesení na obličej necháme působit asi půl hodiny a posléze umyjeme podmáslím.

více v článku:
Přirozené metody pro odstranění pih

 

Jak ošetřovat mastnou a lesklou pleť?

Šťávu z poloviny citrónu nebo pomeranče promícháme s jedním bílkem a jemně mletými mandlemi. Směs jednou týdně naneseme na obličej a necháme působit asi půl hodiny. Protože tato maska ztuhne, je potřeba ji pečlivě navlhčit a odstranit.

více v článku:
Péče o mastnou a lesklou pleť: Účinné metody a tipy

 

Jak můžeme náš obličej omladit?

Použijeme následující obličejovou masku: 1 bílek, 1 plnou čajovou lžičku výživného bylinného krému, 5 kapek myrhové tinktury a na špičku nože prášku fenyklu důkladně promícháme a po nanesení na obličej necháme půl hodiny působit. Nakonec omyjeme podmáslím.

více v článku:
Jak omladit obličej: Účinné metody a tipy pro mladistvější vzhled

 

Chlorofylová pleťová maska?

Jednu polévkovou lžíci jemně nastrouhaného špenátu dobře promícháme s jednou čajovou lžičkou oleje z pšeničných klíčků, jedním žloutkem a jemně mletými mandlemi. Směs stejnoměrně naneseme na obličej a podle možnosti omyjeme čistou, nejlépe dešťovou nebo destilovanou vodou.

více v článku:
Chlorofylová pleťová maska: Omlaďte svoji pleť přírodní cestou

 

Jak se zbavíme takzvané „dvojité brady“?

Tuto vadu odstraníme nejlépe, když několikrát za den silně na podbradek přitlačíme obkladek namočený ve studené slané vodě.

více v článku:
Jak se zbavit takzvané "dvojité brady"?

 

Z čeho se skládá pleťová maska královny Kleopatry?

2-3 čajové lžičky křemičité hlinky, 2-3polévkové lžíce syrového mléka a půl čajové lžičky včelího medu.

více v článku:
Z čeho se skládá pleťová maska královny Kleopatry?

 

Jak ošetřovat slepené oči?

Pravidelně ráno vymýváme odvarem heřmánku.

více v článku:
Jak ošetřovat slepené oči? Získejte úlevu a čistotu

 

Co pomáhá proti trvalé bledé pleti?

Pleťové masky z lněného semínka, horské slunko, sluneční lázně, omýváni studenou vodou a masáže kartáčováním.

více v článku:
Jak dosáhnout zdravější a živější pleti: Přirozené způsoby, jak bojovat proti trvalé bledosti

 

Jak můžeme účinně působit na suchou pleť?

Rozmícháme rozmačkaný banán s trochou lněného oleje a oleje z pšeničných klíčků a hmotu stejnoměrně naneseme na pleť. Asi za hodinu masku odstraníme a důkladně omyjeme studenou vodou.

více v článku:
Jak účinně působit na suchou pleť a zlepšit její hydrataci

 

 

Yoda - Lis na výrobu panenského oleje ze studena 

 

 

Jak odstraňovat kosmetické vady

Který prostředek pomáhá proti pórovité pleti?

Následující pleťová maska: 2-3čajové lžičky žitné nebo ječné mouky, 10 kapek benzolové tinktury, 10 kapek citrónové šťávy a 2-3 polévkové lžíce odvaru ze šalvěje.

více v článku:
Jak zlepšit vzhled pórovité pleti pomocí přírodních prostředků

 

Jak zlepšit barvu bledých rtů?

Nejpřirozenější a nejvhodnější jsou gymnastika, dechová cvičení, aplikace vodoléčby a pohyb na čerstvém vzduchu spolu s množstvím pestré syrové rostlinné stravy.

více v článku:
Cvičení pro zlepšení barvy bledých rtů

 

Který prostředek pomáhá unaveným očím?

Koupele očí odvarem světlíku lékařského nebo třezalky.

více v článku:
Osvěžte své oči: Jak zmírnit únavu a osvěžit oči

 

Který prostředek pomáhá při nechutenství?

Jednu ředkvičku jemně nastrouháme a přidáme několikrát na špičku nože mořské soli. Užíváme půl hodiny před jídlem.

více v článku:
Jak zlepšit chuť k jídlu: Přírodní prostředky a tipy

 

Který prostředek pomáhá proti hubnutí?

Nastrouhanou červenou řepu smícháme s několika polévkovými lžícemi pšeničných klíčků a pro vylepšení chuti dodáme zeleninovou zálivku.

více v článku:
Jak podpořit hubnutí přirozenými prostředky: Tipy a doporučení

 

Klíčová slova: kosmetické vady, Jak odstraňovat kosmetické vady, krásná pokožka, pleť, předčasné vrásky, vitamin A, jasné oči, zdravá pleť, tmavé kruhy pod očima, vrásčitá pokožka, pihy, mastná pleť, omlazení obličeje, chlorofylová pleťová maska, dvojitá brada, pleťová maska královny Kleopatry, slepené oči, trvalá bledá pleť, suchá pleť, pórovitá pleť, bledé rty, unavené oči, nechutenství, hubnutí, červená řepa, pšeničné klíčky, Jak odstraňovat kosmetické vady.