Hurom DT Chef – šnekový odšťavňovač č. 1

 

Hurom DT Chef - šnekový odšťavňovač

Hurom DT Chef - šnekový odšťavňovač Hurom Slow Juicer

 

Hurom DT Chef šnekový odšťavňovač s velkou výtěžností ~ VodaZiva.cz - recenze česky HD

Naše představení přístroje:

 

1. část - Představení přístroje

2. část - Praktická ukázka - ovocná šťáva
Odšťavujeme jahody a jablka Golden delicious
Odšťavujeme hrušky
Odšťavujeme hroznové víno
Odšťavujeme kiwi
Odšťavujeme pomeranče
Odšťavujeme ananas
 
3. část - Praktická ukázka - zeleninová šťáva
Odšťavujeme celer řapíkatý
Odšťavujeme okurku
Odšťavujeme karotku
Odšťavujeme červenou řepu
Odšťavujeme bylinky

 

 

vz-objednat-v-eshopu

Hurom DT Chef: Ideální pomocník pro zdravý životní styl

Nechte se inspirovat novým modelem šnekového odšťavňovače Hurom Slow Juicer - Hurom DT Chef. Tento unikátní přístroj je nejen velmi tichý, ale je také vybaven extrakční čepelí pro maximální výtěžnost. Díky širšímu hrdlu pro plnění zvládne efektivně vymačkat šťávu z ovoce i zeleniny včetně listové zeleniny. A to není vše - Hurom DT Chef obsahuje i nástavce pro přípravu různých druhů těstovin.

 

Náš výjimečný pomocník v kuchyni

Hurom DT Chef je další skvělým příkladem kvalitního výrobku od značky Hurom. Hurom je známá pro svou inovativní a účinnou technologii pomalého odšťavňování SST™. Tato technologie vám umožní získat co nejvíce vitamínů, minerálů a enzymů z vašeho ovoce a zeleniny, aniž by byly tyto cenné látky zničeny vysokými teplotami, jako je tomu u běžných odšťavňovačů a odstředivek.

 

Technologie pomalého odšťavňování SST™ - pro dokonalé odšťavňování

Technologie SST™ - Slow Squeezing Technology, nebo pomalé odšťavňování, je základem fungování Hurom DT Chef. Oproti běžným odšťavňovačům, které používají vysoké otáčky a zahřívání, Hurom DT Chef pracuje jen s 64 otáčkami za minutu. Tento šetrný způsob zpracování zaručuje, že téměř nedochází ke ztrátám vitamínů a minerálů. To je zaručeno také díky šnekovému systému, který je vyroben z ultem materiálu. Ultem je velmi tvrdý a odolný materiál, až 8x tvrdší než u předešlých modelů.

 

Multifunkční a bezpečný odšťavňovač

Díky své multifunkčnosti je Hurom Chef skvělým pomocníkem v kuchyni. Dokáže vymačkat šťávu z ovoce a zeleniny a také připravit různé druhy těstovin. Hurom DT Chef obsahuje nástavce na odšťavňování a také čtyři nástavce pro výrobu nudlí a těstovin.

 

Pokročilý šnekový odšťavňovač s inovativními funkcemi

Nový model šnekového odšťavňovače, Hurom Chef, je špičkovým přístrojem korejské značky Hurom, která je známá svou dlouholetou tradicí v odšťavňovačích technologiích. Tento odšťavňovač je vybaven extrakční čepelí pro vyšší výtěžnost a širším hrdlem pro snadné plnění. Kromě toho tento model obsahuje nástavce na různé druhy těstovin, čímž je to skvělý pomocník pro milovníky domácích těstovin. Je zvláště vhodný na odšťavňování listové zeleniny, ale zvládne i tvrdší ovoce a zeleninu.

 

Tichý chod a snadné ovládání

Jednou z nejvýraznějších vlastností Hurom Chef je jeho tichý chod. Díky speciální konstrukci a kvalitnímu motoru je hluk a vibrace přístroje minimalizovány. Navíc je snadná montáž a demontáž komory, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Díky svému tichému chodu je Hurom DT Chef ideální volbou pro ty, kdo preferují klidné a tiché prostředí v kuchyni.

 

Šetrná technologie SST ™

Tento multifunkční odšťavňovač Hurom funguje na principu unikátní patentované technologie SST ™ – pomalého odšťavňování. Pomalý způsob zpracování surovin je jedinečný, protože uchovává vitamíny, minerály, enzymy a lahodnou chuť ovoce a zeleniny, které se u běžných odšťavňovačů a odstředivek ničí vysokým zahříváním. Tato technologie umožňuje maximální extrakci živin z ovoce a zeleniny, což je nejlepší způsob, jak získat cenné a zdravé šťávy.

 

Šnek z ultem materiálu

Jednou z nejdůležitějších součástí šnekového odšťavňovače Hurom DT Chef je šnek vyrobený z ultem materiálu. Tento materiál je osmkrát tvrdší než materiály používané v předešlých modelech, což přispívá k dlouhé životnosti a vysoké odolnosti přístroje. Ultem je také výjimečně odolný proti teplu a chemickým reakcím, takže je ideální pro dlouhodobé a časté použití.

 

Bezpečnostní prvky

Tento odšťavňovač je vybaven řadou bezpečnostních funkcí, včetně systému detekce přetížení, který automaticky vypne přístroj, pokud je zatížen příliš mnoha surovinami. Dále je přístroj vybaven bezpečnostní pojistkou, která zabrání provozu, pokud nejsou všechny součásti správně sestaveny a upevněny.

 

Závěrem

Hurom DT Chef je skvělým investičním nákupem pro ty, kdo chtějí využít výhod zdravého životního stylu a chtějí doma vyrábět vysokokvalitní, nutričně bohaté šťávy. Jeho pokročilé funkce a inovace, jako je extrakční čepel a patentovaná technologie SST ™, vám pomohou dosáhnout optimálních výsledků. Navíc jeho tichý chod a snadné ovládání z něj dělají ideálního pomocníka pro každou kuchyni.

 

Hlavní klíčová slova: Hurom DT Chef, šnekový odšťavňovač, zdravý životní styl, šťáva z ovoce, šťáva z zeleniny, těstoviny, výtěžnost, širší hrdlo, pomalé odšťavňování, extrakční čepel.

vz-objednat-v-eshopu

facebook

.