Hurom HZ, Hurom H-AA – šnekový odšťavňovač 3. generace

 

Hurom HZ, Hurom H-AA - luxusní odšťavňovač 3. generace

 

Hurom HZ - s nerezovým tělem,

Hurom H-AA - s plastovým tělem,

luxusní odšťavňovače 3.generace

Prožijte revoluci ve světě odšťavňování s Hurom HZ a Hurom H-AA - šnekovými odšťavňovači 3. generace. Tyto přístroje přinášejí nejmodernější technologie a inovace, které posouvají hranice výroby šťáv a zaručují šťávy plné nutriční hodnoty. Díky patentované Slow Squeezing Technology (SST™) a technologii Alpha si užijete šťávy s nejvyšší kvalitou a chutností. Hurom odšťavňovače přinášejí širokou škálu možností a jsou vhodné pro různé druhy ovoce, zeleniny, ořechů a fazolí.

Zázraky tohoto přístroje nekončí pouze u šťáv, můžete s ním také připravovat výživné pokrmy, dětské jídlo a dokonce i domácí mléko. Čištění je snadné díky funkci Easy Cleaning. Hurom vám otevírá dveře do světa zdravých šťáv a výživy. Přečtěte si více o jedinečných vlastnostech těchto odšťavňovačů a připravte se na nový level výroby šťáv.

 

Naše videorecenze:

Hurom HZ Alpha - Kompletní recenze - šnekový odšťavovač 3. gen. - vodaziva.cz

Obsah videa:

1. část - Představení přístroje

2. část - Praktická ukázka

ovocná šťáva

Odšťavujeme jablka Golden delicious
Čištění přístroje "EASY CLEAN"
Odšťavujeme pomeranče
Odšťavujeme hrušky
Odšťavujeme ananas
Odšťavujeme jahody
Odšťavujeme měkká   jablka Idared
Odšťavujeme hroznové víno

Odšťavujeme na citrusovači Hurom Squeezer  pomeranče

3. část - Praktická ukázka

zeleninová šťáva

Odšťavujeme karotku
Odšťavujeme červenou řepu
Odšťavujeme okurku
Odšťavujeme celer řapíkatý
Odšťavujeme celer bulvový
Odšťavujeme zelí bílé
Odšťavujeme batáty
Odšťavujeme rajčata
Odšťavujeme špenát

Odšťavujeme zázvor

4. část - Praktická ukázka
ovocná zmrzlina

 

vz-objednat-v-eshopu

Odšťavňovače Hurom: 3. generace luxusu a inovací. Vychutnejte si šťávy plné nutriční hodnoty díky pokročilým technologiím a patentované Slow Squeezing Technology (SST™). Odšťavňovače Hurom - šťávy, které posouvají hranice kvality.

Odšťavovače Hurom HZ, Hurom H-AA: 3. generace luxusu a inovací

Prostřednictvím tří generací produktů značky Hurom - HZ s nerezovým tělem, H-AA s plastovým tělem a luxusní odšťavňovači 3. generace - byly vynalezeny jedinečné technologie, které předefinují proces výroby šťávy. Tyto pokročilé technologie nejenže zvyšují kvalitu a chutnost vašich šťáv, ale také zvyšují nutriční hodnotu každé kapky.

 

Technologie Alpha: Výkon v rukou

Technologie Alpha, která je součástí modelu Hurom HZ, umožňuje odšťavňovači otáčet se rychlostí 43 otáček za minutu. Toto pomalé tempo dokonale napodobuje proces ručního odšťavování, což vede k výrobě šťávy s nejvyšší možnou nutriční hodnotou.

 

Revoluce v odšťavování: Vymačkávání místo odstřeďování

V průběhu více než čtyř desetiletí výzkumu a vývoje Hurom vyvinul inovativní technologie, které dokonale zachovávají přirozenou chuť a výživu ovoce a zeleniny. Namísto použití ostrých čepelí, které se otáčejí vysokou rychlostí a mělou ovoce a zeleninu (což vede k oxidaci a ztrátě důležitých živin a enzymů), odšťavňovače Hurom využívají světově první patentovanou technologii Slow Squeezing Technology (SST™).

 

Šnek Hurom Alpha SST ™: Nejodolnější na trhu

Síto a šnek odšťavňovačů Hurom jsou vyrobeny z materiálu Ultem, který je osmkrát odolnější a trvanlivější než tradiční plasty. Tato trvanlivost zajišťuje, že váš odšťavňovač bude i při častém použití vynikající.

 

Hurom HZ, Hurom H-AA - Univerzálnost pro všechny vaše potřeby

Odšťavňovače Hurom HZ, Hurom H-AA jsou univerzální a efektivně vymačkávají šťávu z různých druhů ovoce, kořenové a listové zeleniny a máčených ořechů a fazolí. Tato široká škála surovin umožňuje výrobu různých výživových džusů, mléčných nápojů, tofu a mnoho dalších.

Hurom HZ, Hurom H-AA Alpha dokonce přichází s nástavcem, který umožňuje přípravu zmrzliny a citrusových šťáv. Zároveň všechny modely z řady Alpha disponují praktickou zátkou výpusti šťávy, která umožňuje výrobu směsných šťáv, což umožňuje každému vytvořit originální šťávu s maximálním obsahem vitaminů podle vlastních představ a chutě.

 

Jídlo a šťávy: Čerstvost na dosah ruky

Odšťavňovače Hurom nejsou jen o šťávách. S nimi si můžete připravit i výživné pokrmy, dětské jídlo, nebo dokonce domácí sojové mléko. Zkrátka, vaše kreativita je jediným limitem pro to, co můžete s odšťavňovačem Hurom vytvořit.

 

Snadné čištění pro bezstarostné používání

S funkcí Easy Cleaning můžete jednoduše očistit váš odšťavňovač Hurom, aniž byste museli trávit hodiny třením a drhnutím. Prostě uzavřete zátku výpusti šťávy, naplníte misku vodou a necháte odšťavovač chvíli pracovat.

 

Závěr

S neustálým vývojem a inovacemi, které nabízí značka Hurom, můžete být jisti, že dostanete odšťavňovač, který nejenže vyrábí skvělé šťávy, ale také vám umožní experimentovat a zkoušet nové věci. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený milovník šťáv, Hurom má pro vás ten správný odšťavňovač.

 

 

Testujeme Hurom H-AA Alpha ve Zdraví na dlani

 

vz-objednat-v-eshopuKlíčová slova: Hurom HZ, Hurom H-AA, odšťavňovače 3. generace, šnekový odšťavňovač, nutriční hodnota šťáv, Slow Squeezing Technology, inovativní odšťavovače, čištění odšťavňovače, výživné šťávy, zdravé šťávy, domácí mléko"

facebook

.